Sigma Ses: Steljes Audio NS1

TÜM SES KAYNAKLARI İÇİN AKTİF HOPARLÖRLER
Temel Özellikler
• 2x35W RMS yükselteç çıkış gücü
• Bluetooth bağlantı
• 3.5mm stereo analog giriş
• Az yer kaplayan, sıkı tasarım
• 8 değişik renk seçeneği

Masaüstünüz için 35W gücünde aktif hoparlörler Steljes Audio NS1 aktif hoparlörlerimiz odalarınızın dekoratif özelliklerini tamamlayacak şekilde tasarlandılar. Esnek bağlantı seçenekleri ile kolayca kurup kullanacaksınız ve benzersiz bir şekilde yaşamınızın bir parçası olacaklar…

NS1’in girişleri, 1 adet 3.5mm stereo analog bağlantı ucu ile 1 adet Bluetooth aptX alıcısından oluşuyor. Bu alçak gönüllü yorumcular, masaüstü ile kullandığınızda, ağ sayfalarında gezerken size çok keyifli bir ses sunumu ile eşlik edebilirler. Aynı şekilde NS1’ler evdeki TV sesi deneyiminizi bambaşka noktalara taşıyabilirler : oyun konsollorına bağlanabilirler, Bluetooth aracılığı ile ağ ortamındaki sevdiğiniz müzikleri keyifle dinlemenizi sağlayabilirler. Yalnızca iki kablo bağlantısı ile, birini enerjilendirip, diğerine kutu içeriği hoparlör kablosu ile bağlantı yaptığınızda, onları şebeke prizine sahip olan istediğiniz her yerde konuşlandırabilirsiniz.

8 ayrı renk seçeneği ile, çok zor beğenenlere de hitap edebiliyorlar. Mütevazi ancak çok çekici ve zorlama içermeyen tasarımları ile NS1’ler, yeni ses harikaları – dinlemelisiniz!.

Benzer Yazılar