Destek

Stereo Mecmuasına destek vermek için yapabileceklerinizin bir listesi aşağıda mevcut. Bu maddelerden hangisi ile bize destek vereceksiniz o maddeye tıklayarak açıklamasını okuyabilirsiniz.

1. Reklam Verin!
2. Maddi Destek Verin!
3. Bannerlarımızı web sitenizde kullanın!
4. Stereo Mecmuası Ürünlerinden Satın Alın!
5. Link verin!
6. Yazı yazın!
7. Arkadaşlarınıza, Eşinize Dostunuza bahsedin!
8. Forumlarımıza katılın!
9. Hayır Dua Edin!
10. Gölge Etmeyin!

1. Reklam verin!
Web sitemize reklam vererek Stereo Mecmuasını destekleyebilirsiniz. Merak etmeyin bizim göz bebeklerimizde yeşil renk dolar işaretleri yok. Sitemizi sizin gibi meraklıların keyifle zaman geçirmeleri için finanse etmenin haricinde hiç bir derdimiz yok o yüzden tüm hizmetlerimiz ücretsiz. reklam vermek için sitemizin iletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

2. Paypal Donation ile destekleyin!
Stereo Mecmuasının ücretsiz sayılarından bir tanesini okudunuz ve hoşunuza gitti. Sonra düşündünüz böyle bir dergiyi basılı olarak satın alsam kaç para öderdim diye. Hemen akabinde ben bu tutarı Stereo Mecmuasına göndereyim diye düşündünüz. Paypal üzerinden Stereo Mecmuasına destek olabilirsiniz. Paypal linklerimiz aşağıda mevcut. Ayrıca IBAN hesabımız vasıtasıyla Stereo Mecmuası’na destek olabilirsiniz. IBAN numaramız; TR28 0006 2000 8650 0006 6921 90


3. Bannerlarımızı web sitenizde kullanın!
Sitemizde çeşitli banner’lar kullanıyoruz. Kendimiz tasarladığımızdan mıdır nedir beğeniyoruz da. Sizde sitemizi ziyaret ettiyseniz ve sizi mutlu etmeyi başardıysak bu güzel banner’larımızdan birisini sitenizin en “hoş” yerine ekleyebilirsiniz. Banner’ımızı eklediğinizde bizi de haberdar etmeyi unutmayın!

4. Stereo Mecmuası Ürünlerinden Satın Alın!
Hangi ürünleriniz var, satın almak istiyorum derseniz şu an için yok. Aslında bu yaz tshirt’lerimiz olacaktı ama tasarımları yetiştiremedik. Ama bu linke tıklayarak bizi tshirtlerimizden birisini almış kadar mutlu ettiniz. Teşekkürler.

5. Link Verin
Kişisel bir web siteniz veya bir bloğunuz var. Web sitemizi ziyaret ettiniz ve gerçekten hoşunuza gitti. Kendi sitenizde Stereo Mecmuasından bahsedin. Linklerimizi web sitenize ekleyebilir ve okuyucularınızla paylaşabilirsiniz. Eğer link verdiyseniz bunu mutlaka bize de bildirin, bizi mutlu edin!

6. Mecmua İçin Yazı Yazın, Sitemize Katkıda Bulunun!
Hifi veya müzik konusunda amatörce bir şeyler karalıyor musunuz. Yazılarınızı belki amatörce bulabilirsiniz. Ama şuna inanın ki, bizlerde sizden farklı değiliz. Eğer emek verdiğiniz özgün yazılar yazıyor ve binbir çeşit yazılım veya karmaşık bir web sitesi ile uğraşamam deyip bunları kendinize saklıyorsanız bize yazılarınızı mail atın. Sitemizin bir bölümünde mutlaka değerlendirmeye çalışırız.

7. Arkadaşlarınıza, Eşinize Dostunuza Bizden Bahsedin!
Sitemizi ziyaret ettiniz ve umuyoruz ki hoşunuza gitti. Üye olduğunuz sosyal ağları kullanarak Stereo Mecmuasında bahsettiğimiz konulara meraklı arkadaşlarınıza bizden bahsedebilirsiniz. İllaki sosyal ağları kullanmanıza gerek yok. İşyerinizdeki arkadaşlarınıza bizden bahsedebilirsiniz. Hifi ve müzik konusuna meraklı arkadaşlarınıza mesaj atabilirsimiz. Yeni okuyucular ve en önemlisi yeni dostlar kazanmak bizim için çok önemli. Emeğiniz için şimdiden teşekkürler. Aman dikkat edin eşinizin veya kız arkadaşınızın WAF faktörü düşük ise ona bizden bahsetmeyin. Kazaran sitemizde ondan sakladığınız fiyatları görürse sizin için sorun olabilir!

8. Forumlarımıza Katılın!
Stereo Mecmuası web sitesinde hifi ve müzik meraklılarının kullanabileceği bir çok ücretsiz araç sağlamaya çalışıyoruz. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi forumlarımız. Stereo Mecmuası forumlarına üye olarak bize destek olabilirsiniz. Lütfen forumun düzeyinin çok yüksek veya düşük olması gibi sebeplerle üye olmamayı seçmeyin. Atılan binlerce mesaj içerisinde mutlaka ilginiz çekecek bir şeyler olacaktır. Birkaç saniyenizi ayırarak forumlarımıza üye olun.

9. Hayır Dua Edin!
Web sitemizi ziyaret ettiniz, ücretsiz dergimizi okudunuz. Forumlarımızın ücretsiz hizmetlerinden faydalandınız ve diğer bölümlerimizi ziyaret ettiniz. Umarım hoşunuza gitmiş ve faydalanmışsınızdır. Yeni bir şeyler öğrenmişseniz ve en önemlisi iyi vakit geçirmişseniz bu bizim için en büyük mutluluktur. Stereo Mecmuasına destek olmak istiyorsunuz ama yukarıdaki seçeneklerin hiçbirisi size uymuyor. Olsun hiç sorun değil, canınız sağolsun. Siteyi hazırlayanlar ve destek olanlara hayır dua edebilirsiniz. Muhtemelen bize verebileceğiniz en büyük destek bu olacaktır. Şimdiden teşekkür ederiz..

10. Gölge Etmeyin!
Web sitemizi ziyaret ettiniz ama hiç beğenmediniz. Olsun beğenmek kadar beğenmemekte hakkınız. Ama neleri beğenmediğinizi lütfen bize bildiriniz ki kendimizi bu konularda geliştirmeye çalışalım. Eğer dünkü çocuklar hifi sitesi yapmışlar bu ne rezilik diye bir sabit fikriniz var ise, sizi lütfen sizin gibi düşünen dostlarınızın bulunduğu başka sitelere alalım. Diogenes’in dediği gibi “gölge etme başka ihsan istemem”